אודות החברה

חברת אלום דניה היא חברה המתמחה בתכנון וביצוע עבודות אלומיניום בבניני מגורים , העבודות כוללות תכנון ,ייצור והתקנה של אלמנטי אלומיניום בבניינים ; חלונות הזזה ,חלונות פתיחה ,דלתות ,קירות מסך ועוד.
משרדי החברה נמצאים באור יהודה בצמוד למשרדי החברה האם דניה סיבוס ,שם נמצאות מחלקת התכנון הלוגיסטיקה וההנהלה. אלום דניה משתמשת בשירותי מטה חברת האם בכל הקשור לרכש ,הנהלת חשבונות , בקרת כספים וקבלני משנה. תוך ניצול יתרון הגודל והמערכת המשומנת של דניה סיבוס.
החברה מעסיקה צוות ניהול ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום האלומיניום כולל מנהלי פרויקטים מקצועיים ומנוסים לניהול שוטף של עבודות האלומיניום ולמתן מענה מידי לאתרים, צוות תכנון מנוסה ומקצועי שעומדים לרשותו האמצעים הטכנולוגיים החדשניים ביותר בשוק . החברה מטמיעה את שיטות הניהול החדשניות הנהוגות בדניה סיבוס ,מתאימה אותם לצרכיה וקשובה לצרכי האתרים.
לאלום דניה שיתוף פעולה הדוק עם יועצי האלומיניום ויצרניי האלומיניום המובילים בארץ. התכנון המפורט שלנו הוכיח את עצמו לא פעם במתן חלופות תכנון יעילות ונכונות תוך חיסכון בעלויות לאתרים לחברה וליזם .
לחברה הצעירה שקיימת מאז תחילת 2016 יש בתכנון וביצוע אלפי יחידות דיור ומבנים נוספים וצבר הזמנות שנמצא במגמת עליה מתמדת .
כמו כן החברה נותנת שירות בדק לפרויקטים שהסתיימו בהיקף של כמה אלפי יחידות דיור.
אלום דניה היא חברה בעלת פוטנציאל גבוה ומוטיבציה גבוהה, שעמידה בלוח זמנים איכות ואמינות הם עיקריה.

תחומי פעילות

תחומי הביצוע של מחברה מתמקדים בעבודות בהיקפים גדולים של מערכות אלומיניום לבניני מגורים בעיקר, לחברה מחלקת תכנון מתקדמת הפועלת בשיתוף עם יועצי האלומיניום בפרויקטים השונים במתן תמיכה טכנית ופתרונות למהנדסים באתרי הבניה השונים ולמחלקת התכנון של דניה סיבוס.
החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים עם מערכות של כל החברות המובילות בענף בארץ ובעולם ,ובכללם מערכות סטנדרטיות כגון חלונות פתיחה כדוגמת קליל 7000 או קליל 9000 או חלונות קיפ מסוג קליל 4500 ודומותיה ,וכן מערכות מתקדמות יותר כגון קליל 2200 או מערכות של חברת שאוקו הגרמנית ודומותיה.
הייצור נעשה בשתי מפעלים מתקדמים שמייצרים בסטנדרט גבוה באיכות מחמירה ובפיקוח מלא , המפעלים מוסמכים ע"י מכון התקנים לייצור עפ"י תקן 1068.

הצהרת מדיניות האיכות של החברה

אלום דניה בע"מ הינה חברה לביצוע עבודות אלומיניום בבניני מגורים ועובדת בהיקפים גדולים בכל רחבי הארץ.
אלום דניה בע"מ הוקמה על מנת לתת מענה לצרכים ההולכים וגוברים בענף הבניה והתשתיות לעבודות אלומיניום באיכות ואמינות גבוהים.
כחלק מקבוצת דניה סיבוס המובילה את ענף הבניה והתשתיות במדינת ישראל מבוססת אלום דניה על הניסיון ויכולות ההנדסה והניהול המוכחות הקיימות בתוך הקבוצה תוך שילוב כוח אדם מקצועי בעבודות המבוצעות באתרי החברה.
הנהלת חברת “אלום-דניה” – רואה בהשגת רמת איכות גבוהה ובהתאמה לדרישות הלקוחות בפרויקטים המוקמים ע"י החברה, דרך עיקרית לרכישת אמונם ושביעות רצונם של לקוחותיה, ומאמינה שזהו תנאי הכרחי להמשך שגשוגה והתפתחותה של החברה. חברת “אלום-דניה” , רואה כמטרה אסטרטגית מתן מענה ללקוחות החברה ברמת איכות גבוהה, טיפול רציף ומסור לאורך כל שלבי הביצוע ועמידה בלוח זמנים למסירת הפרויקטים, תוך ניצול תשתית כוח האדם המקצועי והידע הקיימים בחברה.
הנהלת החברה מחויבת לצמיחה עסקית ושגשוג כלכלי תוך מזעור ההשפעות השליליות על הסביבה ותוך שמירה על בטיחות העובדים ובריאותם.
החברה מחויבת לקיום תהליכים, נוהגי עבודה, ושימוש בחומרים, מוצרים או משאבים המונעים זיהום סביבתי עד כמה שניתן, או המפחיתים את הזיהום לרמות המקובלות . נעשה כל שביכולתנו לרכוש ולהשתמש בציוד, חומרים מסוכנים ותהליכי עבודה שפוטנציאל פגיעתם בעובדים קטן ככל האפשר.

קובץ נהלים זה מציג ומתאר את מערך ניהול האיכות של החברה, קובע תחומי אחריות, ומספק את האמצעים ומעורבות ההנהלה להשגת מטרות האיכות של החברה בהתאם לדרישות ת"י 9001 :.
הצלחת המדיניות תיבדק דרך רשומות מתועדות כפי שנקבעו בנהלים השונים. ממצאי הבדיקה והמעקב יוצגו להנהלה לצורך בחינת התהליכים ושינויים המתחייבים לשיפור מתמיד.
כל הנהלים הכלולים בקובץ גובשו ע"י הנהלת החברה. מטרתה של החברה היא, שנהלים אלו יקוימו בקפדנות.
הנהלת החברה אחראית לקיום ויישום קפדני של כל התקנים ההוראות הנהלים ודרישות החוק בתחומי האיכות.
כל עובדי החברה ובעיקר חברי ההנהלה ונושאי תפקידים בכירים אחראים ליישום הדרישות המצוינות בקובץ נהלים זה, ולהבטחת האיכות המפורטים בכל שלבי העבודה הנוגעים לתחומי פעולתם או המושפעים על ידם.

למערך האיכות יוקצו משאבים על פי הצורך הענייני להוצאה לפועל של מדיניות האיכות המשולבת. דבר זה נכון גם לגבי כוח אדם מיומן המקבל הכוונה והדרכה לשיפור הידע המקצועי שלו.
פעילות בקרת איכות ביצוע הפרויקטים, תבוצע באופן שוטף באחריות מנהלי האתרים וע"י מנהל הבטחת איכות בבקרה מדגמית. כמו כן קיים בחברה נוהל מיוחד המתייחס להדרכת עובדים בו מושם דגש על הדרכה מקצועית והדרכה בנושאי הבטחת איכות ושיפור ביצועים להשגת איכות המוצר לשביעות רצון הלקוחות, בטיחות העובדים והגנה על הסביבה.
בפעילויות האיכות נבחנת מערכת האיכות ובאמצעותן מתבצע תהליך של שיפור מתמיד. פעילויות אלו כוללות מבדקי איכות פנימיים, סקרי הנהלה ופעולות מתקנות. לצורך ביצוע פעולות אלה, מוכשר סגל מיומן וניתנים האמצעים הנדרשים והגיבוי המוחלט של ההנהלה.
הנהלת החברה תדאג ליידע את כל עובדי החברה בפרטי נהלי האיכות המשולבים. הנהלים יחולקו לפי העניין לעובדים הרלוונטיים ומנהלי האתרים ידאגו שהנוהל ידוע ומובן לכל העובדים.
מערכת ניהול איכות המשולבת תיסקר תקופתית על מנת לוודא את מידת העדכניות של המערכת, האפקטיביות שלה בהשגת מטרות האיכות ומידת יישומה והטמעתה בכל דרגי הארגון.
מדיניות זו תופץ גם לכלל הגורמים הקשורים לחברה ותועבר לעובדים מטעמם, לקבלני משנה וקבלנים העובדים בשטח החברה.